Vi som jobbar här

​​

hanna.gillving@humana.se

Anna Falk

Anna Falk

Verksamhetschef
Socionom

Vxl: 08-668 44 33

Direkt: 0735-93 92 99

Fax: 08-39 23 20

anna.falk@humana.se

 

Mikael Lannerström

Regionchef Humana Familjehem och Öppenvård
Socionom, KBT steg 1
Vxl 08-668 44 33
Direkt 0733 227 361

mikael.lannerstrom@humana.se

Lena Berntson

Lena Berntson

Familjehemskonsulent
Socionom
Vxl 08-668 44 33
Direkt 0735-93 92 97
Fax 08-39 23 20
lena.berntson@humana.se

Katarina Bramme

Katarina Bramme

Familjehemskonsulent
Vxl 08 668 44 33
Direkt 070 726 59 93
Fax 08- 39 23 20
katarina.bramme@humana.se

 Anders Wijk

Anders Wijk

Familjehemskonsulent
Socionom
Vxl 08-668 44 33
Direkt 0737 45 00 32
Fax 08-39 23 20

anders.wijk@humana.se

Miguel Valdes

Miguel Valdés

Familjehemskonsulent
Socionom
Vxl 08-668 44 33
Direkt 0739-70 90 55
Fax 08-39 23 20
miguel.valdes@humana.se

Henrik Nybom

Henrik Nybom

Tf Enhetschef Familjehemsvården
Socionom

Vxl 08-668 44 33
Direkt 070-7266839
Fax 08-39 23 20
henrik.nybom@humana.se


Charlotte Wahlström

Familjehemskonsulent
Socionom

Vxl 08-668 44 33
Direkt 072-700 82 33
Fax 08-39 23 20
charlotte.wahlstrom@humana.se

 

Elin Dahlander

Familjehemskonsulent

Socionom

Vxl 08-668 44 33
Direkt 0707-53 97 80

elin.dahlander@humana.se

 Tobias Fall

Tobias Fall

Samordnare Öppenvården
Socionom
Vxl 08-668 44 33
Direkt 0700 90 15 57
Fax 08-39 23 20
tobias.fall@humana.se

 

 Björn Hellström

Björn Hellström

Samordnare Stödboende, föräldraledig
Socionom

vxl: 08-668 44 33
Direkt: 0735-93 92 96

Fax 08-39 23 20

bjorn.hellstrom@humana.se

 Ester Forsell

Ester Forsell

Samordnare Stödboende
Beteendevetare, fil kand i psykologi

vxl: 08-668 44 33
Direkt: 073-593 92 95

Fax: 08-39 23 20

ester.forsell@humana.se

 Krita_loggan

Hoda Jabbari Brännerud

Samordnare Stödboende

vxl: 08-668 44 33
Direkt: 0707 47 87 85

Fax: 08-39 23 20

hoda.jabbari.brannerud@humana.se

 Krita_loggan

Johanna Wiman

Samordnare Stödboende

vxl: 08-668 44 33
Direkt: 0707 35 74 31

Fax: 08-39 23 20

johanna.wiman@humana.se

 

Yakoob Ramazani

Kvalificerad kontaktperson Caféansvarig

vxl: 08-668 44 33
Direkt: 072-915 34 10

yakoob.ramazani@humana.se

 

Joakim Zakrisson

Kvalificerad kontaktperson

vxl: 08-668 44 33
Direkt: 073-948 52 37

joakim.zakrisson@humana.se

 Krita_loggan

Peter Klötz

Kvalificerad kontaktperson
Beteendevetare, fil kand i psykologi

vxl: 08-668 44 33
Direkt: 073-593 92 98

 

Krita_loggan

Terèse Tillander

Samordnare/Kontaktperson

vxl: 08-668 44 33
Direkt: 073-745 63 30

terese.tillander@humana.se

 Krita_loggan

Hanna Gillving

Administratör

vxl: 08-668 44 33
Direkt: 0737 456 330

Fax: 08-39 23 20

hanna.gillving@humana.se